خانه / اجتماعی / دولت و مسئولان ذیربط باید به گونه ای اقدام نمایند که بین مردم نارضایتی و اعتصاب به وجود نیاید

دولت و مسئولان ذیربط باید به گونه ای اقدام نمایند که بین مردم نارضایتی و اعتصاب به وجود نیاید

حاجی ماموستا ملا مصطفی شیرزادی در خطبه های نماز جمعه این هفته خود در جمع نمازگزاران مریوانی عنوان کرد : دولت و مسئولان ذیربط باید به گونه ای اقدام نمایند که بین مردم نارضایتی و اعتصاب به وجود نیاید چرا که وضعیت معیشتی مردم مرزنشین وابسته به مرزهای موجود است.

ماموستاشیرزادی تصریح کرد : افراد مسلمان تنها از چیزهائی باید منع شوند که خداوند متعال از آنها نهی کرده است و لذا دولتمردان باید در انجام فعالیت های خود مردم را در نظر گرفته و وضعیت انها را درک کنند.

 

شیرزادی افزود : حق این است که تدبیری چنان اندیشیده شود که همه ما از آن استفاده کنیم به ویژه درباره مرز تا نارضایتی آنان را درپی نداشته و باعث ایجاد اعتصاب نشوند تا امنیت کنونی به خطر نیفتد و برقرار باشد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود : ضمن تبریک روز جانباز خدمت تمامی خانواده های جانبازان و افرادی که عضوی از خود را از دست داده اند باید عنوان کرد که جزا و پاداش انها را خداوند متعال خواهد داد و بر همه مسلمانان واجب است که احترام آنها را نگه دارند.

 

امام جمعه مریوان با اشاره به پیگیری های لازمه از سوی وی  برای بازگشایی مرزهای موجود اظهار کرد : بازگشایی مرزها امروزه بدست مسئولان استانی نیست و تنها در سطح ملی می توان آن را پیگیری نمود که ما هم منتظر جواب مسئولان کشوری به ویژه شورای عالی امنیت ملی در این باره هستیم.

 

حاج ماموستامصطفی شیرزادی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه این هفته خود افزود : آخرت را حتما آن لحظه به وجود خواهد آمد که همه ما با چشمان خود آن را مشاهده می کنیم و هم باید به روز رستاخیز ایمان داشت و آن را باور داشته باشیم.

 

ماموستاشیرزادی خاطرنشان کرد : ما همه باید بترسیم از روز پشیمانی و ندامتی که در آخرت برایمان پیش خواهد امد لذا از همین روز مؤمنان باید خود را برای آخرت آماده کنند و از این دنیا دل کنده و رفتارهای حسنه را پیشه خود کنند.

 

شیرزادی افزود : از امروز تمامی مؤمنان باید برای استقبال از ماه مبارک رمضان خود را آماده کنند تا ضمن انجام فریضه های دینی و گرفتن روزه خود را برای ماه میهمانی خداوند متعال اماده کنند.

 

منبع: زریبار خبر

Image 2

درباره ی mariwankhabar

همچنین ببینید

اطلاعیه برگزاری مراسم مردمی کومسای هورامان تخت 

اطلاعیه برگزاری مراسم مردمی کومسای هورامان تخت صباح محمدی،بخشدار هورامان به مریوان خبر: با استعانت …

یک دیدگاه

  1. باتشکر از امام جمعه که نظرات و دغدغه های مردم مریوانو منعکس میکنه نه *************نسبت به این مردم ظلم شده فقیروبی نان , ایشالله تا برگشتن وضعیت بازارچه به شکل قبلی مردم باشعور مریوان و بانه اعتصاب مسالمت آمیزخود را ادامه میدهند و اینو بدونید آقایان مرادی و شفیعی و استاندار و دیگر مسولان نظام , این مردم دیگر فریب خور نیستن و نخواهند بود .با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *